AnChoice

Apartmány Fani, ubytování Brela

Země: Chorvatsko, Oblast: Makarská riviéra, Středisko: Brela

Apartmány Fani

Apartmány FANI leží na zalesněném ostrohu v kouzelném prostředí nejzápadnější části Brely nazývané Jakiruša, v blízkosti pláže a přímořské promenády. Jakiruša je zalesněné údolí s vlastní zátokou a nádhernými plážemi, kde je klid, minimální provoz vozidel, cafebary a vyhlášená restaurace. Do centra Brely vzdálenost cca 4 km.
Dům nabízí nové moderní apartmány s klimatizací a TV-SAT pro 2 - 5 osob. Nádherný výhled na moře.Lze využívat venkovní gril. Pláž a restaurace cca 5 min, obchod 2 km. Parkování u domu.
Pobyt na 7 nocí nebo libovolná délka po dohodě s CK.

Vstupte do fotogalerie

Cena zahrnuje

pronájem apartmánu na 7 nocí, pobytovou taxu, klimatizaci, TV-SAT, spotřebu vody a energií, ložní prádlo, závěrečný úklid, parkování, použití grilu, služby delegáta CK.

Cena nezahrnuje

dopravu klima busem 2300,- Kč/os., stravování, cestovní pojištění.

Poznámky k zájezdu

dítě do 3 let bez služeb - zdarma.

Apartmány Fani, ubytování Brela - vybavení

Apartmány nabízí studio pro 2 osoby, apartmány pro 3-4 osoby a apartmány pro 4-5 osob . Všechny apartmány jsou vybaveny klimatizací a TV-SAT.
Parkování u domu.

Apartmány Fani - ubytování

S2 – studio pro 2 osoby: dvoulůžko, kuchyňka, klimatizace, TV-SAT, koupelna, terasa.
A3 – apartmány pro 3 osoby: manželské dvoulůžko, obývací část s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, klimatizace, TV-SAT, koupelna, terasa, možná 1 dětská přistýlka (vznikne rozložením gauče. Vhodné pro rodiny s dětmi.
A4 – apartmán pro 4-5 osob: 1 x dvoulůžková ložnice, 1x ložnice s rozkládacím gaučem , kuchyň s rozkládacím gaučem (přistýlka), klimatizace, TV-SAT, koupelna, terasa.
A2+2 – apartmán pro 4-5 osob: 1 x dvoulůžková ložnice, kuchyň s rozkládacím gaučem (2 lůžka), klimatizace, TV-SAT, koupelna, terasa, 1 přistýlka v ložnici.

Apartmány Fani, ubytování Brela - stravování

vlastní, možnost dokoupení polopenze nebo večeří ve vyhlášené restauraci Burin cca 100 m od domu

Ubytování Brela - sport a zábava

vodní šlapadla, kavárny a restaurace na promenádě

Obchody Brela

obchod cca 1,5 km

Pláž Brela

oblázková, lemovaná borovicemi, vzdálenost cca 100 m