AnChoice

Parkhotel/hotel Panorama, ubytování Hokovce-Dudince

Země: Slovensko, Oblast: Hokovce-Dudince, Středisko: Hokovce-Dudince

Parkhotel/hotel Panorama

Oba hotely jsou ve známé lázeňské oblasti Dudince, která je velmi bohatá na léčivé minerální prameny. Host má na výběr mezi léčebným pobytem a rekreačním pobytem. V léčebném pobytu jsou zahrnuty léčebné procedury.

Vstupte do fotogalerie

Cena zahrnuje

Cena léčebného pobytu zahrnuje: dopravu, 6x ubytování za osobu, polopenzi nebo plnou penzi, vstupní lékařskou prohlídku, 10 procedur navržených lékařem, vstup do bazénu, saunu Cena rekreačního pobytu zahrnuje: dopravu, 6x ubytování za osobu, polopenzi nebo plnou penzi, vstup do bazénu, saunu.

Cena nezahrnuje

příplatek za jednolůžkový pokoj (180,- Kč/os/den), příplatek za výhled na bazén, parkovné na hlídaném parkovišti (2,66 EUR/den), místní poplatek ( 0,17 EUR/os/den pro hotel Park, 1 EUR/os/den pro hotel Panorama), cestovní pojištění.

Poznámky k zájezdu

Autobusová doprava je každou sobotu v podvečerních hodinách - trasa Kladno, Praha, Brno, další zastávky po individuální dohodě. Odjezd z místa pobytu je následující sobotu v dopoledních hodinách.

Parkhotel/hotel Panorama, ubytování Hokovce-Dudince - vybavení

venkovní a vnitřní bazén, výtah pro imobilní hosty, bezbariérové pokoje

Parkhotel/hotel Panorama - ubytování

dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, většina pokojů má balkón

Parkhotel/hotel Panorama, ubytování Hokovce-Dudince - stravování

polopenze, plná penze dle výběru hosta

Ubytování Hokovce-Dudince - sport a zábava

v hotelové kavárně hraje 2/3x týdně živá hudba k tanci a poslechu, v hotelu je půjčovna českých knih, karet, badmintonových souprav, petangue, k dispozici je stolní tenis a kulečník

Obchody Hokovce-Dudince

Pláž Hokovce-Dudince